sohbet keyif

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları içerisinde bay ve bayan olmak üzere binlerce İstanbullu kullanıcı Ücretsiz Bedava Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik İstanbul Sohbet Odaları içerisinde sadece İstanbul değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar İstanbul Sohbet Odaları içerisinde kendilerine İstanbullu arkadaş arayışları içerisindeler.

İstanbul Sohbet Odaları kullanıcılarına yıllardır Kesintisiz ve Ücretsiz Sohbet Odaları adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlamaktadır. İstanbullu kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterince bilgilere sahiptir. Fakat farklı illerden olup da İstanbul Sohbet Odaları içerisinde kendilerine arkadaş arayışları içerisinde olan kullanıcılarımız için İstanbul ilimiz hakkında bilgiler verelim. İlimizi tanıyalım, bilelim ki Sohbet Odaları içerisinde İstanbullu kullanıcılar ile Sohbet ederken yabancılık çekmeyelim.

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Hakkında
İlimizi tanıtmaya başlamadan önce bilmenizi isterim ki eskilerden İstanbul’un taşı toprağı altındır denirdi. En az altın kadar değer ilimizin güzellikleri anlat anlat bitmez bundan sebeptir ilimizin nüfus yapısı ile anlatmaya başlayacağım.

Kaliteli Sohbet Odaları – Chat Sohbet
Kaliteli Sohbet Odaları – Chat Sohbet

Nüfus Yapısı
Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) hazırlamış olduğu 2019 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre İstanbul’un (İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve bağlı belediyelerin sınırları içindeki nüfus) toplam nüfusu 15.519.267 kişidir.

İstanbul’un 14’ü Anadolu Yakasında, 25’i Avrupa Yakasında olmak üzere toplam 39 ilçesi vardır. İstanbul’un 39 ilçesi nüfus sayısı bakımından 2019 yılı verilerine göre incelendiğinde en yüksek nüfusa sahip ilçesi Esenyurt (954.579), en az nüfusa sahip ilçesi de Adalar (15.238) olmuştur. İstanbul’da yaşayanların %65,06’sı (10.097.862) Avrupa Yakası; %34,94’ü de (5.421.405) Anadolu Yakası’nda ikamet eder. İstanbul Nüfuslarına göre en kalabalık şehirler listesi’nde dünyanın en kalabalık 22. şehridir.

İstanbul’da ikamet edenlerin yalnızca yüzde 15,38’inin nüfusu İstanbul’a kayıtlıdır. İkamet edenlerin nüfusa kayıtlı oldukları illere göre yapılan sıralamada Sivas 736.542 (%5,20), Kastamonu 548.546 (%3,87), Ordu 499.782 (%3,52), Giresun 487.115 (%3,43), Tokat 455.817 (%3,21), Samsun 417.120 (%2,94), Trabzon 395.474 (%2.79), Malatya 392.435 (%2,77), Erzurum 382.519 (%2,70), Sinop 366.681 (%2,58) ve Erzincan 302.511 (%2,13) kişi ile en üst sıralardadır.

İstanbul’un şehir yapısı ve şekli sürekli değişmektedir. Yunan, Roma ve Bizans dönemleri boyunca Konstantino polis’in tarihi yarımadasında, Galata’da (Pera, sonraki adıyla Beyoğlu), Chalcedon (Kadıköy) ve Hrisopolis’te (Üsküdar) önemli derecede yenilenme ve büyümeler yaşanmıştır. Antik zamanlarda şu anki İstanbul’un tüm ilçeleri birer bağımsız şehirdiler. Bugün İstanbul, eski Konstantinopolis’in metropol hâli olarak kabul edilebilir. Çünkü şehir o dönemlerden beri genişletilmekte ve yenilenmektedir.

Son yıllarda inşa edilen çok yüksek yapılar, nüfusun hızlı büyümesi göz önüne alınarak yapılmışlardır. Şehrin hızla genişlemesinden dolayı konutlaşma, genellikle şehir dışına doğru ilerlemektedir. Şehrin sahip olduğu en yüksek çok katlı ofis ve konutlar, Avrupa Yakası’nda bulunan Levent, Mecidiyeköy ve Maslak semtlerinde toplanmıştır. Levent ve Etiler’de çok sayıda alışveriş merkezi toplanmıştır. Türkiye’nin en büyük şirket ve bankalarının önemli bir kısmı bu bölgede bulunmaktadır.

Keyfisohbet
Keyfisohbet

Evli Sohbet Odaları

Evli Sohbet Odaları içerisinde sadece bir il veya bir bölge değil. Türkiye’nin 81 ilinden Bay ve Bayan olmak üzere evli kullanıcılar Evli Sohbet Odaları içerisinde Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Türkiye’nin 81 ilinden Bay ve Bayan kullanıcılar var fakat kullanıcı yoğunluğu ise İstanbul , Ankara , İzmir , Konya , Adana illerinden sıklıkla görülmektedir. Sebebi ise illerimizin Nüfuslarının yüksek olmasından kaynaklı olsa gerek. Fakat Evli Sohbet Odaları içerisinde sadece bu saydığım illerden kullanıcı var sanılmasın. Yanlış anlatmak veya anlaşılmak istemem bu saydığım iller içerisinden daha kullanıcı yoğunluğu var anlamında söyledim.

Evli Sohbet Odaları Türkiye’mizin 81 iline özel olarak hitap etmektedir. Sohbet Odaları içerisinde ülkemizin 81 ilinden binlerce kullanıcı olduğu gibi kullanıcılarımızın talepleri üzerine odalarımız içerisine 81 ile ait de Sohbet Odaları açılmıştır. İl Sohbet Odaları neden açılır neden gerek duyulur diye sorulacak olursa onunda açıklamasını yapayım. Kullanıcılarımız genellikle ve hatta %85 i diyebilirim ki bulundukları illerden arkadaş arayışları içerisine giriyor. Kendilerine yakın olsun istedikleri zaman, istedikleri saat buluşup görüşebilmek için.

Peki il Sohbet Odaları eklenince ne oldu?

İnsanlar bütün gün kendilerine, istedikleri illerden arkadaşlar bulmak için uğraşmayacaklar. Girdiğiniz veya gireceğiniz il içerisinde genellikle kullanıcı topluluğu da girdiğiniz ilin kullanıcıları olmaktadır. Bu sebepten dolayı aramalarınızı kolaylaştırmak istiyoruz. Aramalarınızın olumlu sonuçlanması için elimizden geleni yapıyor ve siz değerli kullanıcılarımızın değerli vakitlerini boşa harcamalarına engel olmaya çalışıyoruz.

Mobil Evli Sohbet Odaları

Sohbet Odaları sizlerin de bildiği gibi 1999 yıllarından günümüze gelmiştir. Eskilerin Sohbet Odaları hatta mirc diye hitap ettiğimiz Sohbet adı altında Arkadaşlık Sitesi teknolojiyi de günümüze yanında getirdi. Evli Sohbet Odaları içerisine artık Mobil olarak da bağlanabilir Sohbet Odaları içerisinde kendinize Bay ve Bayan yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Üstelik Sohbet Odaları Tamamen Ücretsiz Bedava olarak Sohbet Chat imkanı sağlamaktadır. Sohbet Odaları içerisine bağlanarak Sohbet Chat yapmak ise çok kolay. Üye kaydı olmadan, şifreleme yapmadan, kayıt yapmadan Sohbet Odaları içerisine takma adlar ile veya misafir nickleri ile bağlanabilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Yasal Uyarı : Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisinde yetişkin kullanıcılar olup ve içerisine sadece 18 yaşından büyük yetişkinler girebilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir