Keyfisohbet Chat

Keyfisohbet Chat

Merhaba Sevgili Okur,

 

Uzun vakit ilkin atılım yapmış olduğumuz irc servislerinin aktifliğini bir süre durdurmuştuk. Tekrar aktif olma zamanımızın geldiğini düşünüyor ve siz kıymetli dostlarımız ile tekrar bir araya gelmenin verdiği heyecanı yaşıyoruz.

Www.Keyfisohbet.Net

Yenilenen bir takım ve yenilenen idare anlayışı ile siz dostlarımıza en güzel en eğlenceli sohbetleri taktim etmek bizim için en güzel başarılardan biri olacağı benzer biçimde, siz değerli dostlarımızı keyfisohbet Chat ailesini benimseyip kabul etmeniz içinde tüm samimiyetimizle ile sizleri karşılıyor olacağız. Bir süredir düşüşte olan irc hizmetlerini bir kazanç yeri olarak değil bir dostluk ortamı olarak gördüğümüz için kuruluşumuzun ilk gününden berri siz kıymetli dostlarımızı ailemizden birer kişi olarak gördük.

Keyfisohbet Chat
Keyfisohbet Chat

Eskiden bizi hatırlayacak olan dostlarımızın da bildiği üzere keyfisohbet Chat ailesi olarak en kaliteli en eğlenceli en güzel söyleşi ortamlarını siz kıymetli kullanıcılarımıza sunmak en büyük ideolojimiz olmuştur, bu kapsamda giriş kapısı olarak üç adet kapımız bulunmakta. Bunlar;

Keyfisohbet Chat
Maxi Sohbet
Mobil Sohbetci
Siz Değerli dostlarımızı ailemizin bir parçası olarak görmek ve beraber reel büyük güzel bir aile kurmak tek gayemiz, yeniden hoşgeldiniz.

 

Önemi Not:

Sunucumuza Android İşletim sistemli telefonu olan kullanıcılarımız için mobil uygulamamızı aşağıdaki linkten tamamen güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz.

Uygulama: Maxi Sohbet

 

#söyleşi, #muhabbet, #irc, #androirc, #MobilSohbet, #kentler #”Adana”, #”Adıyaman”, #”Afyonkarahisar”, #”Ağrı”, #”Aksaray”, #”Amasya”, #”Ankara”, #”Antalya”, #”Ardahan”, #”Artvin”, #”Aydın”, #”Balıkesir”, #”Bartın”, #”Batman”, #”Bayburt”, #”Bilecik”, #”Bingöl”, #”Bitlis”, #”Bolu”, #”Burdur”, #”Bursa”, #”Çanakkale”, #”Çankırı”, #”Çorum”, #”Denizli”, #”Diyarbakır”, #”Düzce”, #”Edirne”, #”Elazığ”, #”Erzincan”, #”Erzurum”, #”Eskişehir”, #”Gaziantep”, #”Giresun”, #”Gümüşhane”, #”Hakkâri”, #”Hatay”, #”Iğdır”, #”Isparta”, #”İstanbul”, #”İzmir”, #”Kahramanmaraş”, #”Karabük”, #”Karaman”, #”Kars”, #”Kastamonu”, #”Kayseri”, #”Kilis”, #”Kırıkkale”, #”Kırklareli”, #”Kırşehir”, #”Kocaeli”, #”Konya”, #”Kütahya”, #”Malatya”, #”Manisa”, #”Mardin”, #”Mersin”, #”Muğla”, #”Muş”, #”Nevşehir”, #”Niğde”, #”Ordu”, #”Osmaniye”, #”Rize”, #”Sakarya”, #”Samsun”, #”Şanlıurfa”, #”Siirt”, #”Sinop”, #”Sivas”, #”Şırnak”, #”Tekirdağ”, #”Tokat”, #”Trabzon”, #”Tunceli”, #”Uşak”, #”Van”, #”Yalova”, #”Yozgat”, #”Zonguldak”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir