Keyfisohbet

Keyfisohbet

Keyfisohbet

keyfisohbet nedir? Ne amaç ile kurulmuştur? Kullanıcı sayısı ne kadar? Neden keyfisohbet?

Aslında sizleri biraz olsun keyfisohbet ile tanıştırmak istedim. Teknoloji sayesinde ve yaşam standartlarının değişmesi nedeni ile insanlar sosyalleşmek için tercihlerini yazılı chat sohbet sitelerinden yana kullanmışlar. Bu sitelerden bir tanesi olan keyfisohbet yeni kurulmuş olup oldukça ciddi kullanıcı sayısına sahiptir.

Amacımız, para kavramından uzak sohbet edebilmenin, yeni insanlar tanıyabilmenin mümkün olduğunu bizimle beraber yaşamanız. Bizler ücretsiz sohbet ederek yeni insanlar tanıyoruz. Sohbet sitemiz de Türkiye’den ve Dünyadan bir çok kullanıcıya hitap etmekte ve ev sahipliği yapmaktayız. Peki ama nasıl?

keyfisohbet

keyfisohbet Sohbet Odaları
Sitemizde online kullanıcıların 7/24 sohbet ederek, chat yaparak yeni insanlar ile tanışmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz?

Sohbet odalarımız ile sizlerde kilometreleri yok ederek arkadaş edinebilirsiniz. Seviyeli sohbet çizgimizden çıkmadan edilen sohbetler sayesinde kısa zaman da sohbet odalarımız oldu bir numara.

“Peki giriş yapan her kullanıcı sohbet odalarımız da sohbet edebilme hakkına sahip midir?”

+18 yaş üzeri Türkiye ve Dünya üzerinden bay bayan farketmeksizin tüm kullanıcılarımızın sohbet edebilme hakkı elbette ki vardır.

Sohbet esnasında bir konu rahatsızlık verdi. Ne yapmalıyım?”

Hiç bir şekilde yaşanmasını istemediğimiz bu durumlarda öncelik olarak sizlerin engel butonunu kullanmanız gerekmektedir. Bu durum arttığı takdirde bizler tarafından yetkilendirilmiş kişilere anlatmanız gerekmektedir.

Bedava ve Ücretsiz Sohbet Sitesi

Sohbet sitemiz de ücret ödemenize gerek kalmadan sohbet edebilirsiniz. Yanlış duymadınız. Sizlerden maddi hiç bir talebimiz yok. Chat yapmayı, sohbet etmeyi paraya dönüştürmüyoruz. Sizlere bedava sohbet servisi sunuyoruz.

“Nasıl? Yetkilendirme söz konusu olduğundan da ücret ödemeyecek miyim?”

Hayır 🙂 Bizlerden yetki talebinde elbette bulunabilirsiniz. Lakin cebinizde ki paraya değil kullanıcının online süresi baz alınarak yapılmaktadır.

“Sadece sohbet mi edebiliyoruz?”

Aslında sizi anlıyorum. Bazen sohbet etmek yerine sadece radyo yayınlarını dinleyerek çok zaman geçirmişliğim var. Elbette ki sadece sohbet edebiliyorsunuz. Aynı zamanda radyo kanallarından eşsiz yayınlarımıza eşlik yarışma odaları ile de kelime dağarcığınızı genişletiyoruz. Hatta kazandığınız puanlar sayesinde yarışma kanalında yetki sahibi olabilirsiniz.

Bedava ve ücretsiz olarak sizlere hizmet veren ender sitelerden bir tanesiyiz..

Keyfisohbet
Keyfisohbet

Mobil Uyumlu Sohbet Sitesi
Sitemiz keyfisohbet, aynı zamanda iOS Android farketmeksizin tüm kullanıcılara ev sahipliği yapmaktadır. Tamamen mobil uyumludur.

Android kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış Google Play uygulamamız sayesinde farkını ortaya koymuştur.

Mobil telefonlarınız üzerinden sohbete dahil olabilmek bir çok artı kazandıracaktır.

“Mobilden giriş yaptığımda bana ne artı sağlayacak?”

Mobil giriş yapan kullanıcılar 7/24 bağlantı sorunu yaşamadan sohbet edebilecek. Nerde olursanız olun bizimle beraber olabilmeye devam edeceksiniz. Evden, işten hatta komşu teyzeden dahi bizimle beraber sohbet etmeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca hiç bir bağlantı sorunu yaşamadan sistemsel bir hata söz konusu olmadan keyfinizi yarıda bırakmıyoruz.

Mobil uyumlu olan sitemizin çoğu kullanıcısı mobil olmak ile beraber, uygulamamızı kullanarak giriş yapan arkadaşlarımızda var.

“Uygulama mi? Nedir bu uygulama?”

Android kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış olan Google play uygulamamız artık tüm kullanıcılarımızın cep telefonlarında. Daha seri, sohbet edebilmek kesinlikle harika..

Bu uygulama sayesinde internetiniz kapanana kadar sohbet sitemizde bağlantı sorunu yaşamadan sohbet etmeye devam edebilirsiniz.

“Hersey güzel. Peki üye kaydı zorunluluğumuz varmı ?”

Üyeliksiz Sohbet Odaları
keyfisohbet ,üyelik şartı sizlere koymamaktadır. Kişinin tercihine kalmış olan bu durum zorunluluk değildir. Lakin üye kaydı yaptıran kullanıcılarımız da elbette vardır.

Kayıt esnasında da sizlerden bir ücret ödemesi istenmemektedir. Bunu söylemem de ki asıl neden kullanıcılarımız kayıt esnasında para ödemesi yapacağını düşünüp çekimser kalarak kayıt işlemlerini yarıda bırakıyor. Bu nedenle tekrar belirtmek isterim ki hiç bir ücret ödemenize gerek yok.

Üyeliksiz ve ücretsiz sohbet siteyiz.

Bu kadar harika bir site olmamıza neden elbette koymuş olduğumuz kurallardan ödün vermeden nizami sohbetimiz. Peki neymiş bu kurallar?

keyfisohbet Sohbet Kuralları
Giriş yapan kullanıcının +18 üzeri olması gerekmektedir. 18 yaş altı tesbit edildiği takdirde sorgusuz uzaklaştırılacaktır.
Argo, tehdit, alaycı konuşmalar asla hakimiyet süremeyecek. Böyle durumlarda kullanıcı ilk etapta uyarılır. Tekrarı olması durumda odadan atılır.
Devlet büyüklerinin hakkında herhangi bir söylem kabul edilemez.
Sitemizde başka sunucu, site reklamı yapılamaz.
Din, dil, ırk ayrımı yapmıyoruz yaptırmıyoruz.
Türk örf adet ve kültürüne ters düşecek fikir, konuşma ve siyasi söylemler yasaktır.
Sitemizde, başka nick taklidi yapmanız doğru olmayan bir davranıştır. Bu nedenle bu konu üzerinde de oldukça dikatliyiz.
Sitemizde bulunan yetki sahibi kullanıcılar başta olmak üzere tüm dostlarımız uyanmak ile yükümlüdür. Sitemize giriş yapan her kullanıcı okumuş bu kuralları kabul etmiş sayılmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir